Çin AVR Gerilim Sabitleyici Üretici
Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Helen

Telefon numarası : +86 18217375508

Naber : +8618217375508

Free call
Ewen (Shanghai) Electrical Equipment Co., Ltd

 

 

  • Ewen (Shanghai) Electrical Equipment Co., Ltd
  • Ewen (Shanghai) Electrical Equipment Co., Ltd
  • Ewen (Shanghai) Electrical Equipment Co., Ltd
  • Ewen (Shanghai) Electrical Equipment Co., Ltd
  • Ewen (Shanghai) Electrical Equipment Co., Ltd
Şirket ayrıntıları:
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Okyanusya, Dünya çapında
İş türü: Üretici, İhracatçı, Şirket ticaret
Markalar: Ewen No. Çalışanları: 10~50
Yıllık satış: Yıl kurulan: 2018
İhracat p.c: 60% - 70%
Fabrika turu > Kalite kontrol >
Giriş
Ewen Başlıca Ürünleri

Ewen (Shanghai) Elektrik Equipment Co, Ltd hem üretici hem de ticaret şirketidir . Jiading Bölgesi, Şangay Belediyesi, Çin'de bulunan Ewen, voltaj dengeleyici, transformatör, AC DC anahtarlama güç kaynağı, reaktör ve invertör alanlarında uzmanlaşmıştır. Voltaj dengeleyici aşağıdaki türleri içerir: üç faz voltaj dengeleyici, tek fazlı voltaj dengeleyici, otomatik voltaj regülatörü, yüksek güç voltaj dengeleyici, AC güç dengeleyici ve endüstriyel voltaj dengeleyici vb. Transformatör üç fazlı transformatör, tek fazlı transformatör, kuru tip transformatör içerir, izolasyon trafosu ve servo trafo vb.

Ewen Piyasaları

Ürünlerimiz çeşitli sanayi alanlarında yaygın olarak kullanılmaktadır. Başlıca dış pazarlarımız Asya, Avrupa, Kuzey Amerika ve Güney Amerika'daki ülkeleri içermektedir. Örneğin, Rusya, Bulgaristan, Türkiye, Filipinler, Endonezya, Malezya, Hindistan, Vietnam ve diğer ülkeler.

Başarılı İşbirliği Durumları

Ürünlerimizle ilgili çok sayıda başarılı işbirliği durumu vardır. Örneğin, üç fazlı yüksek güç voltajı dengeleyici SBW-F-300KVA işbirliği, Brundi Embassy ile olan Mitsubishi Electric'in satın alma projesi için üç aşamalı otomatik voltaj dengeleyici TNS-45KVA'yı satın aldı, Maya Medical Equipment Limited, Amerika, Aoli'ye ihraç edecek ürünleri için voltaj dengeleyici satın aldı Grup, Myanmar'daki fabrikası için yüksek güç stabilizatörü SBW-1000KVA'yı satın aldı.

Ewen Vizyonu ve Avantajı

Ewen, müşterilerimize kaliteli ürün ve mükemmel hizmet sunma prensibine sahiptir. İlkemiz "Özel Güvenilir Üretir". Ewen her zaman en iyi hizmeti ve en rekabetçi fiyatı sunmak için elimizden gelenin en iyisini yapıyor. Ewen'in zengin endüstriyel tecrübesi, profesyonel teknik ekibi, güçlü üretim ekibi, kaliteli ürünleri, uygun fiyatı, hızlı teslimatı ve kapsamlı hizmetleri ile ilgili kenarları vardır.

Geçmiş

Şangay Lingyue Elektrik Ekipmanları İmalat Co, Ltd, Ewen (Şangay) Elektrik Ekipmanları Co, Ltd, selefi 2009 yılında kuruldu. Ewen (Şanghay) Elektrik Ekipmanları Co, Ltd 2018 yılında kurulmuştur. Ewen elektrik odaklanmıştır on yıldan fazla ekipman endüstrisi. Ewen, 2018'den beri yabancı ülkelere ürün ihraç etmektedir. Başlıca işi diğer ülkelerle dış ticarette uzmanlaşmaktır.

Bu iki şirketin ana ürünlerine gelince, 2009'da yalnızca iki tür ürün vardı. O zamandan beri giderek daha fazla ürün giderek gelişti. Voltaj stabilizatörü, transformatör, voltaj regülatörü, AC DC anahtarlama güç kaynağı, kuru tip reaktör, invertör 2018'den bu yana birbiri ardına geliştirilmiştir.

Hizmet
Ewen müşterilerimize kapsamlı hizmetler sunar.

Ön Satış Hizmetleri

Recommenda Ürün önerisi

O Ürün teklifi

İntroduction Ürün tanıtımı

Satın Alma Servisleri

① Özelleştirilmiş çözüm tasarımı

Elektrik şeması çizim

Base Üretim üssümüze ziyaretler

Teknik parametre iletişimi

Satış Sonrası Hizmetler

Lif ömür boyu bakım ile bir yıl garanti

Garanti süresi içinde ücretsiz yedek parça

D vedio çağrısı yoluyla ücretsiz teknik eğitim

İnvestigation Telefonla soruşturma

⑤ yerinde kurulum isteğe bağlı

⑥ İstediğiniz zaman teknik destek

Ekibimiz
Ewen, müşterilerimize mükemmel hizmetler sunmak için profesyonel ekiplere sahiptir.

Satış ekibi

Mükemmel bir satış ekibimiz var. Satış personeli, müşterilerin fiyat tekliflerine hızlı bir şekilde cevap verir ve onlara hızlı bir şekilde geri döner. Satış ekibimizin misyonu, müşterilerimize özveri ve çaba göstermek.

Ar-Ge Ekibi

Profesyonel ve yüksek verimli bir Ar-Ge ekibimiz var. Bu ekibin üyesi, ürünleri ileri teknolojiyle düzenli olarak yükseltecektir.

Üretim ekibi

Güçlü bir üretim ekibi olmadan kaliteli ürün elde edilemiyordu. Ewen, ürünleri hızlı ve kaliteli bir şekilde hazırlayacak üretime odaklanan güçlü bir ekibe sahiptir.

Kalite Kontrol Ekibi

Ewen, ürünlerimizin yüksek kalitesini ve müşterilerimizin mükemmel satın alma deneyimini sağlamak için Ewen fabrikasını terk etmeden önce ürünleri denetleyecek özel bir kalite kontrol ekibine sahiptir.

Satış Sonrası Hizmetler Ekibi

Ewen, satış sonrası sorunlara odaklanan bir satış sonrası servis ekibine sahiptir. Garanti süresi içerisinde ürünle ilgili herhangi bir sorun olursa, satış sonrası servis ekibimiz size yardımcı olmak için her türlü çabayı gösterecektir.

  • Bogdan Skliarenko

  • Andreea Mighiu

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin